Ziektes.

ONS TEAM

Dit zijn de mensen die de Erasmus MC Foundation vertegenwoordigen en zich dagelijks inzetten om een bijdrage te leveren aan een betere gezondheid voor iedereen:

Leonore Tuijt

Directeur – bestuurder

l.tuijt@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

06 – 50 69 41 33

LinkedIn

Margot Bleeker

Fundraising Director Erasmus MC Foundation

m.bleeker@eramsusmc.nl

010 – 70 34 802

06 – 26 52 27 70

LinkedIn

Laura van der Water

Marketing & Communicatie

l.vanderwater@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn

Cindy Klinge

Events & Vrijwilligers

c.klinge@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn

Shakira Sohier

Fundraising Director Daniel den Hoed (kanker)

s.sohier-borst@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn

Meike Wiegers-Peters

Fundraising Director Thorax

m.wiegers-peters@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

06 – 53 96 16 20

LinkedIn

Chantal Gerla

Fondsenwerving & Events

c.gerla@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn

Dayenne Boot – Krabbendam

Financieel adviseur

d.boot-krabbendam@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

Rijnate Anninga

Financiële & projectadministratie

r.anninga@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

Annette Aué-Nugteren

Secretariaat

a.aue-nugteren@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn

Sibel Yasemin – Reyhan

Secretariaat

s.yasemin-reyhan@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

LinkedIn